| Materiale: | MDF med folie |
| Overflade: | Laminat |
| Tykkelse: | 19 mm |
| Bredde: | 58 mm |
| Længde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Matcher HARO Laminatgulve i design Eg Portland Puro, Eg Flavia Puro og Chevron Eg Puro |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Kan monteres med monteringsclips |
| Varenr.: | 05 411548 |
Beskrivelse
Giv dit gulv den perfekte afslutning med denne elegante fodliste. Takket være det yderst naturalistiske egetræslook er listen det ideelle valg til både massive egetræsgulve og laminatgulve med egetræsmønster.
Fodlisten er designet med et enkelt udtryk og helt lige sider, hvilket gør, at den glider naturligt ind i de fleste indretninger. Udover det æstetiske løft sikrer listens robuste dimensioner en flot overgang mellem væg og gulv.
Eg Portland Puro fodlisten kan takket være et smart system på bagsiden opsættes med monteringsclips, hvorved skruerne vil blive skjult bag listen. Fodlisten er designet til at matche HARO laminatgulve med designet Eg Portland Puro, Eg Flavia Puro og Chevron Eg Puro.
