| Materiale: | MDF med folie |
| Overflade: | Laminat |
| Tykkelse: | 19 mm |
| Bredde: | 58 mm |
| Længde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Matcher HARO Laminatgulve i design Eg Emilia Honning |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Kan monteres med monteringsclips |
| Varenr.: | 05 411543 |
Beskrivelse
Det er næsten umuligt at se forskel: Denne flotte fodliste gengiver egetræets naturlige struktur og nuancer så præcist, at laminatoverfladen til forveksling ligner ægte træ.
Takket være det autentiske udseende er listen ekstremt alsidig. Den fungerer perfekt som en harmonisk afslutning på både dit laminatgulv og dit trægulv i eg. Designet er holdt i det klassiske, skrå look, som skaber en elegant og flydende overgang fra gulv til væg.
Denne dekorative liste er nem at montere med skjulte skruer, da den kan klikkes på monteringsclips.
Laminatgulvet er designet til at matche HARO laminatgulve i deignet Eg Emilia Honning.
