| Udseende: | Alpineg Natur |
| Materiale: | MDF med folie |
| Overflade: | Laminat |
| Tykkelse: | 19 mm |
| Bredde: | 58 mm |
| Længde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Matcher HARO Laminatgulve i design Alpineg Natur |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Kan monteres med monteringsclips |
| Varenr.: | 05 411532 |
| DB nummer | 2146781 |
Beskrivelse
Giv dit gulv den perfekte afslutning med denne flotte fodliste, der gengiver egetræets naturlige struktur og varme nuancer så præcist, at laminatoverfladen til forveksling ligner ægte træ. Designet er holdt i det klassiske, skrå look, som skaber en elegant, tidløs og flydende overgang fra gulv til væg.
Takket være det ekstremt autentiske udseende er listen utrolig alsidig. Den er designet til at matche HARO laminatgulve i designet Alpineg Natur, men fungerer også perfekt som en harmonisk og naturlig afslutning på andre laminatgulve eller ægte trægulve i eg.
Denne dekorative fodliste er nem at montere med skjulte skruer, da den kan klikkes på monteringsclips.
