| Udseende: | Eg Eleganza Antikgrå |
| Materiale: | MDF med folie |
| Overflade: | Laminat |
| Tykkelse: | 19 mm |
| Bredde: | 58 mm |
| Længde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Matcher HARO Laminatgulve i design Eg Eleganza Antikgrå |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Kan monteres med monteringsclips |
| Varenr.: | 05 411539 |
| DB nummer | 2146787 |
Beskrivelse
Har du et flot, gråtonet egetræsgulv, et laminatgulv med gråt trælook eller måske et elegant, gråt gulvtæppe? Så er denne fodliste det helt rigtige valg. Med sit utroligt naturtro, grå egetræslook skaber listen en flot sammenhæng og binder rummet elegant sammen.
Listen er udført i et klassisk, skråt design med en højde på 5,8 cm, hvilket giver en tidløs og flydende overgang fra gulv til væg. Den er skræddersyet til at matche HARO laminatgulvet i designet Eg Eleganza antikgrå, men dens alsidige og rå udtryk gør den velegnet til mange typer moderne gulve. Listen har en længde på 2,2 meter.
Denne fodliste er et oplagt valg, hvis du ønsker en fodliste uden skruehuller, da den er forberedt til montage med monteringsclips.
