| Udseende: | Eg Emilia Fløjlsgrå |
| Materiale: | MDF med folie |
| Overflade: | Laminat |
| Tykkelse: | 19 mm |
| Bredde: | 58 mm |
| Længde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Matcher HARO Laminatgulve i design Eg Emilia Fløjlsgrå |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Kan monteres med monteringsclips |
| Varenr.: | 05 410765 |
| DB nummer | 2043775) |
Beskrivelse
Skab en stilren og harmonisk overgang fra gulv til væg med denne elegante, klassiske skrå fodliste. Listen har et smukt, lyst gråtonet egetræslook, der tilfører rummet en let, nordisk og moderne stemning, mens den diskret skjuler samlingerne.
Med en højde på 5,8 cm og sit tidløse, skrå design passer listen perfekt ind i både moderne og klassiske hjem. Den er skræddersyet til at matche HARO laminatgulvet i designet Eg Emilia Fløjlsgrå, hvilket sikrer dig et fuldstændig helstøbt og professionelt resultat.
Denne fodliste er et smart valg, hvis du ønsker en fodliste uden skruehuller, da den allerede er forberedt til montage med monteringsclips.
