| Udseende: | Akacie Vario |
| Materiale: | MDF med folie |
| Overflade: | Laminat |
| Tykkelse: | 19 mm |
| Bredde: | 58 mm |
| Længde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Matcher HARO Laminatgulve i design Akacie Vario |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Kan monteres med monteringsclips |
| Varenr.: | 05 412367 |
| DB nummer | 2341614 |
Beskrivelse
Giv dit rum karakter med et mørkt og eksotisk trælook.
Søg ikke længere, hvis du ønsker en markant, varm og stilfuld afslutning langs dine vægge. Denne skrå fodliste har et utroligt naturtro, mørkt trælook, der er dybt inspireret af den eksotiske og ekspressive træsort akacie. Listen fanger de mørke nuancer og den levende struktur perfekt, hvilket giver dit rum masser af personlighed.
Fodlisten har en højde på 5,8 cm og det klassiske, skrå design, der sikrer en elegant og glidende overgang fra gulv til væg. Den er skræddersyet til at matche HARO laminatgulve i designet Akacie Vario, så du er garanteret et smukt og fuldstændig harmonisk samspil.
Denne fodliste er et godt valg, hvis du ønsker en fodliste uden skruehuller, da den er forberedt til montage med monteringsclips.
