| Udseende: | Eg Flavia Grå |
| Materiale: | MDF med folie |
| Overflade: | Laminat |
| Tykkelse: | 19 mm |
| Bredde: | 58 mm |
| Længde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Matcher HARO Laminatgulve i design Eg Flavia Grå |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Kan monteres med monteringsclips |
| Varenr.: | 05 412363 |
| DB nummer | 2341610 |
Beskrivelse
Giv dit rum den perfekte finish med denne elegante, skrå fodliste. Listen er designet med et smukt, gråtonet egetræslook, der er skræddersyet til perfekt at matche HARO laminatgulve i designet Eg Flavia Grå. Med sit strømlinede, skrå design skaber den en harmonisk og glidende overgang mellem gulv og væg.
Listen måler 2,2 meter i længden og har en højde på 5,8 cm, hvilket giver et elegant og moderne udtryk langs væggen. Det skrå design gør den både diskret og nem at holde ren.
Ønsker du montage med skjulte skruer er denne fodliste et fremragende valg, da den er forberedt til at kunne monteres med monteringsclips.
