| Udseende: | Eg Sicilia Natur |
| Materiale: | MDF med folie |
| Overflade: | Laminat |
| Tykkelse: | 16 mm |
| Bredde: | 58 mm |
| Længde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Matcher HARO Laminatgulve i design Eg Sicilia Natur |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Kan monteres med monteringsclips |
| Varenr.: | 05 411588 |
| DB nummer | 2341610 |
Beskrivelse
Skab en stilren finish med moderne egetræslook. Giv dit rum et knivskarpt, moderne udtryk med denne fodliste i kubedesign. Listen er skabt i et yderst naturtro egetræslook, der tilføjer varme og elegance til dine vægge. Den er specifikt designet til at matche HARO laminatgulve i designet Eg Sicilia Natur, så du får en fuldstændig flydende og harmonisk overgang fra gulv til væg.
Med sin stramme kubeprofil og en højde på 5,8 cm passer den perfekt ind i det moderne, nordiske hjem.
Fodlisten er et oplagt valg, hvis du ønsker en fodliste uden skruehuller, da listen kan monteres med monteringsclips.
