| Udseende: | Valnød Vario |
| Materiale: | MDF med folie |
| Overflade: | Laminat |
| Tykkelse: | 16 mm |
| Bredde: | 58 mm |
| Længde: | 2.200 mm |
| Beskrivelse: | Matcher HARO Laminatgulve i design Valnød Vario |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Kan monteres med monteringsclips |
| Varenr.: | 05 412391 |
| DB nummer | 2341638 |
Beskrivelse
Tilfør rummet varme, dybde og en følelse af luksus med denne smukke, mørke fodliste. Listen er udført i et markant og moderne kubedesign med et flot trælook, der er inspireret af den eksklusive træsort valnød og giver den rummet en flot, arkitektonisk kant.
Fodlisten er skræddersyet til at matche HARO laminatgulve i designet Valnød Vario, hvilket sikrer dig et fuldstændig harmonisk og helstøbt resultat, hvor gulv og væg smelter elegant sammen.
Listen har en højde på 5,8 cm og en længde på 2,2 meter og er den oplagte afslutning for dig, der vil have det maksimale ud af dit gulv.
Fodlisten er et smart valg, hvis du ønsker en fodliste uden skruehuller, da listen kan monteres med monteringsclips.
