| Udseende: | Eg Mineral Grey |
| Materiale: | HDF, Eg finér |
| Overflade: | Mineral Grey matlak |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 44 mm |
| Længde: | 2.400 mm |
| Beskrivelse: | Skruer og skinne medfølger. |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Matcher Woodura Planker 3.0 egetræsgulve i farven Mineral Grey. |
| Varenr.: | 161 20640 |
Beskrivelse
Skab en stilren og harmonisk overgang mellem dine gulvflader med denne elegante T-liste i Mineral Grey eg. Den smukke egetræsfinér kombineret med den måtte lak giver et naturligt og moderne udtryk, der passer perfekt til Bjelin egetræsgulve i farven Mineral Grey.
T-listen er udviklet til at skjule samlinger mellem gulve i samme niveau og er ideel i blandt andet døråbninger eller større rum, hvor gulvet skal have plads til at arbejde naturligt. Samtidig bidrager listen til en flot og gennemført afslutning på gulvløsningen.
Bjelin T-listen leveres i en længde på 2400 mm inklusiv både skruer og monteringsskinne, så du hurtigt kan komme i mål med projektet.
