| Udseende: | Eg Natural |
| Materiale: | HDF, Eg finér |
| Overflade: | Klar matlak |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 44 mm |
| Længde: | 2.400 mm |
| Beskrivelse: | Skruer og skinne medfølger. |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Matcher Woodura Planker 3.0 egetræsgulve i farven Natural |
| Varenr.: | 161 20607 |
| DB nummer | 2432278 |
Beskrivelse
Med denne klassiske T-liste i naturlig egetræsfinér får du en elegant og funktionel løsning, der smukt skjuler samlingerne mellem dine gulvflader. Listen er skræddersyet til at matche Woodura Planker 3.0 egetræsgulve i farven Natural, og den pro-matte lak sikrer, at listen blender perfekt ind i gulvets struktur og glans uden at skinne.
En T-liste er den ideelle løsning i døråbninger eller ved store gulvflader, hvor gulvet skal have plads til at arbejde naturligt.
Bjelin T-listen leveres i en længde på 2,4 meter inklusiv både skruer og monteringsskinne, så du hurtigt kan komme i mål med projektet.
