| Udseende: | Eg Terra Brown |
| Materiale: | HDF, Eg finér |
| Overflade: | Terra Brown matlak |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 44 mm |
| Længde: | 2.400 mm |
| Beskrivelse: | Skruer og skinne medfølger. |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Matcher Woodura Planker 3.0 egetræsgulve i farven Terra Brown |
| Varenr.: | 161 20611 |
| DB nummer | 2432282 |
Beskrivelse
Fuldend dine gulve med en flot og funktionel overgang ved hjælp af denne T-liste i Eg Terra Brown. Den elegante egetræsfinér og den matte lakering er nøje afstemt til Bjelin Woodura Planker 3.0 i farven Terra Brown og giver et harmonisk og eksklusivt helhedsudtryk.
T-listen er ideel mellem to gulvflader i samme niveau og anvendes ofte i døråbninger eller større rum, hvor gulvet skal have plads til at arbejde. Samtidig sikrer listen en elegant overgang, der fuldender gulvets udtryk.
Bjelin T-listen leveres i 2400 mm længde inklusiv monteringsskinne og skruer, så den nemt og hurtigt kan monteres.
