| Udseende: | Eg Shadow Brown |
| Materiale: | HDF, Eg finér |
| Overflade: | Shadow Brown Matlak |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 44 mm |
| Længde: | 2.400 mm |
| Beskrivelse: | Skruer og skinne medfølger. |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Matcher Woodura Planker 3.0 egetræsgulve i farven Shadow Brown |
| Varenr.: | 161 20641 |
Beskrivelse
Giv dine gulve en flot og gennemført overgang med denne T-liste i Shadow Brown Eg. Den mørke, varme trætone kombineret med den matte lak skaber et elegant og naturligt udtryk, som matcher Bjelin egetræsgulve i farven Shadow Brown.
T-listen er udviklet til at skjule samlinger mellem gulve i samme niveau og er særligt praktisk i døråbninger eller større rum, hvor gulvet skal have plads til at arbejde naturligt.
Listen leveres i 2400 mm længde inklusiv monteringsskinne og skruer, så du nemt og hurtigt kan færdiggøre dit gulvprojekt.
