| Udseende: | Eg Granite |
| Materiale: | HDF, Eg finér |
| Overflade: | Granite matlak |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 44 mm |
| Længde: | 2.400 mm |
| Beskrivelse: | Skruer og skinne medfølger. |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Matcher Woodura Planker 3.0 egetræsgulve i farven Granite. |
| Varenr.: | 161 20649 |
Beskrivelse
Skab en flot og naturlig overgang mellem dine gulvflader med denne T-liste i Granite eg. Den elegante egetræsfinér og den pro-matte lak giver et harmonisk og afdæmpet udtryk, som passer perfekt til Bjelin egetræsgulve i farven Granite.
T-listen er udviklet til at skjule samlinger mellem gulve i samme niveau og er særligt velegnet i døråbninger eller større rum. Listen skaber en stilren afslutning, der binder gulvfladerne flot sammen.
Listen leveres i 2400 mm længde inklusiv monteringsskinne og skruer, så du hurtigt og nemt kan færdiggøre dit gulvprojekt.
