| Udseende: | Eg Contrast Silver |
| Materiale: | HDF, Eg finér |
| Overflade: | Contrast Silver matlak |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 44 mm |
| Længde: | 2400 mm |
| Beskrivelse: | Skruer og skinne medfølger. |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Matcher Woodura Planker 3.0 egetræsgulve i farven Contrast Silver. |
| Varenr.: | 161 20651 |
Beskrivelse
Fuldend dine gulve med en elegant og harmonisk overgang ved hjælp af denne T-liste i Contrast Silver. Den lyse egetræsfinér og den pro-matte lak skaber et roligt og naturligt udtryk, som passer perfekt til Bjelin egetræsgulve i farven Silver.
T-listen er udviklet til at skjule samlinger mellem gulve i samme niveau og er ideel i blandt andet døråbninger eller større rum, som en flot afslutning, der binder gulvfladerne elegant sammen.
Listen leveres i 2400 mm længde inklusiv monteringsskinne og skruer, så du hurtigt og nemt kan montere den som en del af dit gulvprojekt.
