| Udseende: | Eg Contrast Vapor |
| Materiale: | HDF, Eg finér |
| Overflade: | Contrast Vapor matlak |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 44 mm |
| Længde: | 2.400 mm |
| Beskrivelse: | Skruer og skinne medfølger |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Matcher Woodura Planker 3.0 egetræsgulve i farven Contrast Vapor. |
| Varenr.: | 161 20652 |
Beskrivelse
Skab en elegant overgang mellem dine gulvflader med denne T-liste i Contrast Vapor. Den lyse egetræsfinér og den pro-matte lak giver et roligt og naturligt udtryk, som matcher Bjelin egetræsgulve i farven Vapor.
T-listen er udviklet til at skjule samlinger mellem gulve i samme niveau og er særligt velegnet i døråbninger eller større rum, som en flot afslutning på dit gulvprojekt.
Listen leveres i 2400 mm længde inklusiv monteringsskinne og skruer, så den nemt og hurtigt kan monteres.
