| Udseende: | Eg Contrast Desert |
| Materiale: | HDF, Eg finér |
| Overflade: | Contrast Desert matlak |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 44 mm |
| Længde: | 2.400 mm |
| Beskrivelse: | Skruer og skinne medfølger. |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Matcher Woodura Planker 3.0 egetræsgulve i farven Contrast Desert. |
| Varenr.: | 161 20653 |
Beskrivelse
Skab en varm og elegant overgang mellem dine gulvflader med denne T-liste i Contrast Desert. Den naturlige egetræsfinér og den pro-matte lak giver et blødt og harmonisk udtryk, som matcher Bjelin egetræsgulve i farven Desert på flotteste vis.
T-listen er ideel til at skjule samlinger mellem gulve i samme niveau og anvendes ofte i døråbninger eller større rum. Samtidig bidrager listen til et stilrent og gennemført helhedsindtryk i rummet.
Listen leveres i 2400 mm længde inklusiv monteringsskinne og skruer, så du hurtigt og nemt kan montere den som den perfekte afslutning på dit gulvprojekt.
