| Udseende: | Eg Powder White |
| Materiale: | HDF, Eg finér |
| Overflade: | Powder White matlak |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 44 mm |
| Længde: | 2.400 mm |
| Beskrivelse: | Skruer og skinne medfølger. |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Matcher Woodura Planker 3.0 egetræsgulve i farven Powder White. |
| Varenr.: | 161 20676 |
Beskrivelse
Skab en lys og elegant overgang mellem dine gulvflader med denne T-liste i Powder White Brushed. Den lyse egetræsfinér giver et naturligt og eksklusivt udtryk, som matcher Bjelins børstede Woodura egetræsgulve i farven Powder White.
T-listen er udviklet til at skjule samlinger mellem gulve i samme niveau og er særligt velegnet i døråbninger eller større rum, hvor gulvet har behov for plads til naturlige bevægelser.
Listen leveres i 2400 mm længde inklusiv monteringsskinne og skruer, så du hurtigt og nemt kan montere den som en elegant detalje i hjemmet.
