| Materiale: | MDF |
| Overflade: | Laminat |
| Tykkelse: | 11,1 mm |
| Bredde: | 44 mm |
| Længde: | 2.400 mm |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Matcher laminatgulvet Gyant Dark Brown |
| Varenr.: | 78 63001427 |
| DB nummer | 2175307 |
Beskrivelse
Denne T-liste har et flot, mørkt trælook med en elegant tone, der matcher BerryAlloc-laminatgulvet Gyant Dark Brown helt perfekt. Listen kan desuden sagtens bruges til andre laminat- og trægulve i lignende nuancer.
Overgangslisten er fremstillet i slidstærkt MDF med en rengøringsvenlig laminatoverflade og måler 2,4 meter i længden.
Listerne sælges stykvis.
