| Materiale: | MDF |
| Overflade: | Laminat |
| Tykkelse: | 11.1 mm |
| Bredde: | 44 mm |
| Længde: | 2.400 mm |
| Pk. indhold | 1 stk. |
| Andet: | Matcher laminatgulvet Texas Light Natural |
| Varenr.: | 78 63001432 |
| DB nummer | 2175300 |
Beskrivelse
Fuldend dit gulvprojekt med denne elegante T-liste i et smukt, hvidlakeret trælook.
T-listen er skræddersyet til at matche BerryAlloc-laminatgulvet Texas Light Natural til perfektion, men er også det oplagte valg til andre lyse træ- og laminatgulve med et lignende udseende.
Overgangslisten måler 2,4 meter og er fremstillet i robust MDF med en slidstærk og rengøringsvenlig laminatoverflade. Sælges stykvis.
